Ziraat Bankası 2020 Yılsonu Dönemi Kredi Faizleri! Konut, Taşıt, İhtiyaç

Ziraat Bankası 2020 Yılsonu Dönemi Kredi Faizleri! Konut, Taşıt, İhtiyaç

Ziraat Bankası müşterilerine her alanda kredi sağlayan bankaların başında geliyor. Bankanın 2020 yılsonunda müşterilerine sunduğu konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi faiz oranları yenilendi. İşte güncel Ziraat Bankası kredi faiz oranları.

Ziraat Bankası, Türkiye’nin en eski ve en kapsamlı şube ağına sahip bankalarının başında geliyor. Özellikle milyonlarca emekli maaş müşterisi ile dikkat çeken banka ayrıca sunduğu bankacılık hizmetleri ile özel sektör ve kamu çalışanlarının tercih listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Türkiye geneli her il ve ilçede şubesi olan Ziraat Bankası’nın bankacılık hizmetlerinden yararlanacak olanlar için kış döneminde her alanda kredi olanakları sunuluyor. Ev almak için konut kredisi, araba almak için taşıt kredisi veya nakit ihtiyaçlar için tüketici kredisi kullanacak olan müşterilere sunulan oranlar şu şekilde;

ZİRAAT BANKASI’NIN GÜNCEL KONUT KREDİSİ, İHTİYAÇ KREDİSİ VE TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI VADE OLANAKLARI

Ziraat Bankası ev alacak olan müşterilerine 120 ay vadeli kredi imkanı sunuyor. Bankanın standart konut kredisi kapsamında Aralık 2020 dönemi itibariyle uyguladığı faiz oranı yüzde 1.70. Ancak maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekliler, kamu çalışanları yada özel sektör çalışanları için Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranını yüzde 1.65 olarak güncelliyor. Sıfır ev alacaklar için sunulan konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1.50.

Araba alacaklar için sunulan taşıt kredisi faiz oranları ise kaskolu ve kaskosuz olmak üzere iki ayrılıyor. Ziraat Bankası kaskolu taşıt kredisi kullanımlarında müşterilerine yüzde 1.75, kaskosuz konut kredisi kullanımlarında ise yüzde 1.77 faiz oranı uyguluyor. İkinci el araç alımlarında müşterilere en fazla 5. yaşına kadar olan araçlar için kredi imkanı sağlanıyor.

Nakit para ihtiyacı için Ziraat Bankası’nın çok sayıda kampanyası bulunuyor. Müşterilerin maaş müşterisi olması, kampanya dahilinde yer alan meslek gruplarından olması, sosyal destek programı kapsamında finansman olarak sağlanan kredilere başvuru yapmaları faiz oranlarında değişikliğe neden oluyor. Bankanın güncel 36 ay vadeli standart ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.75 kampanyalı kredilerin bir çoğu için yüzde 1.69.

Emlak365.com

0 535 610 07 93
Whatsapp
Konum