Arsa Yatırımı Yapacaklara Hiç Peşinat Ödemeden 60 Ay Vadeli Finansman

Arsa Yatırımı Yapacaklara Hiç Peşinat Ödemeden 60 Ay Vadeli Finansman

Arsa Yatırımı Yapacaklara Hiç Peşinat Ödemeden 60 Ay Vadeli Finansman

Kış dönemi fırsatlarından faydalanarak arsa almak isteyenlere hiç peşinat ödemeden arsa finansmanı kullanım imkanı sağlanıyor. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın peşinatsız arsa finansmanı özellikleri.

Emlak sektöründe kredi faiz oranlarına bağlı olan durgunluk nedeniyle gayrimenkul fiyatlarında belli bir oranda geri çekilme yaşandı. Bu fiyat indirimlerinin yaşandığı alanlardan bir tanesi de arsa fiyatları oldu. Yaz döneminde oldukça yükselen arsa fiyatlarının yeniden düşmesi nedeniyle ise bazı vatandaşlar yatırım yapmak istiyorlar.

PEŞİNATSIZ ARSA FİNANSMANI ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI’NDAN

Arsa yatırımı yapmak isteyen vatandaşlar için en önemli sorunların başında peşinat ödemeleri geliyor. Zira çok sayıda banka arsa alımlarında, arsanın değerinin yarısı ya da yüzde 70’i oranında kredi, finansman imkanı sağlıyor. Arsa alımlarında özel finansman kampanyası Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan sağlanıyor.

Banka müşterilerinin kış döneminde arsa almaları istemeleri durumunda, alınacak arsanın tamamı için finansman imkanı sağlıyor. Müşteriler hiç bir peşinat ödemeden sadece finansman taksiti ödeyerek arsa sahibi olabiliyorlar. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın sağladığı bu finansman özellikleri, bankanın web sitesinden ilan edildi.

Finansman Özellikleri

* Gayrimenkul yatırımı yapmayı planlıyorsanız Albaraka Türk’ten 60 ay vadeyle %100’e kadar finansal destek alabilirsiniz.

* Albaraka Türk şubelerinin yer aldığı belediye sınırları içinde satın alacağınız imarlı arsalar için finansman desteği alabilirsiniz.

* Ekspertiz değerinin %100’üne kadar TL olarak kullanabileceğiniz finansmanı 60 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Bankanın sunduğu kar payı oranı ve vade seçeneklerine dair detaylı bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak için Albaraka Türk şubelerine başvuru yapabilirsiniz.

Emlak365.com

0 535 610 07 93
Whatsapp
Konum